INFORMACJE

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Zalesiu

Młoda kobieta wraz z córką zginęły w zderzeniu fiata punto z ciężarówką. Do wypadku doszło w miejscowości Zalesie w powiecie brzezińskim. Droga wojewódzka 715 była nieprzejezdna przez kilka godzin.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku,  do którego doszło 10 lipca 2019 roku. Ze wstępnych ustaleń  wynika, że około godz. 18:00 na drodze W-715 w miejscowości Zalesie  w powiecie brzezińskim doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem osobowym marki Fiat Punto na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjeżdżając na przeciwległy pas jezdni, gdzie doszło do zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym marki Man. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 29-letnia kierująca fiatem punto oraz jej 7-letnia córka.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Zmienna aura, gwałtowne opady deszczu czy porywisty wiatr wpływają bezpośrednio na prowadzenie pojazdu. Zaskoczony kierowca może stracić panowanie nad samochodem, co wielokrotnie bywa przyczyną wypadków.

  • miejsce wypadku drogowego, widoczne rozbite pojazdy na drodze
Powrót na górę strony