INFORMACJE

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ze strażakami ochotnikami o służbie w Policji

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach w sali odpraw Komendy Powiatowej PSP w Brzezinach spotkali się ze strażakami. Podczas spotkania poruszano tematykę wspólnych działań, ale ze względy na obecność druhów z OSP promowano również służbę w niebieskim mundurze.


7 stycznia 2021 roku w sali odpraw Komendy Powiatowej PSO w Brzezinach odbyło się spotkanie brzezińskich funkcjonariuszy Policji ze strażakami. Ze względu na obecność druhów z OSP promowano również służbę w Policji. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się krok po kroku jak wygląda rekrutacja w policyjne szeregi oraz jakie warunki musi spełniać kandydat na funkcjonariusza. Dla zainteresowanych osób mundurowi pozostawili ulotki ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi poszczególnych etapów doboru oraz kwestionariusz osobowy kandydata do służby.   
Każdy zainteresowany wstąpieniem do służby w Policji może uzyskać informacje dotyczące doboru w Komendzie Powiatowej Policji w Brzezinach pod numerem telefonu 47 842 63 12. Zapraszamy także do bezpośredniej rozmowy z kadrowymi od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w naszej jednostce przy ulicy Konstytucji 3 Maja 5.
asp. Mariusz Chmiel

 

Powrót na górę strony