INFORMACJE

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków – utrudnienia w ruchu

W dniu jutrzejszym między innymi drogami powiatu brzezińskiego przejedzie 34 Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności w godzinach i na trasie przejazdu uczestników.

28 czerwca 2023 roku ruszy z terenu Łodzi pierwszy etap 34 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Start tego etapu planowany jest o godzinie 10:10 w Centrum Handlowym „Ogrody Geyera” na ulicy Piotrkowskiej 293/305. Na teren powiatu brzezińskiego kolumna zawodników wiedzie od miejscowości Janówka, a następnie przemieszczała się będzie przez Jordanów, Witkowice, Stare Koluszki, Rewicę Szlachecką, Lubiska i Jeżów, aż do miejscowości Słupia gdzie opuści teren powiatu brzezińskiego. W godzinach 11.00 – 13.00 w rejonie tych miejscowości należy spodziewać się utrudnień. Ruch pojazdów będzie wstrzymywany na czas przejazdu kolarzy i sukcesywnie wznawiany po przejeździe wszystkich ekip. Brzezińscy policjanci zabezpieczający imprezę, będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników tego wydarzenia sportowego.
Jednocześnie apelujemy, aby w miarę możliwości nie planować podróży w podanych godzinach i wskazanymi miejscowościami ze względu na możliwe utrudnienia.
aspirant Mariusz Chmiel

 

Powrót na górę strony