Ważne informacje - 6 artykułów

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. KOLEJNE NARKOTYKI W RĘKACH BRZEZIŃSKICH POLICJANTÓW

  12 kwietnia 2024 roku brzezińscy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu brzezińskiego, który posiadał środki odurzające w postaci mefedronu. Za popełnienie tego przestępstwa mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 2. Jak skutecznie odstraszyć amatorów cudzej własności 

  Dom, mieszkanie lub samochód, na który gromadzony jest dorobek wielu lat pracy, stanowi łakomy kąsek dla złodzieja. Trzeba zrobić wszystko, aby do minimum ograniczyć włamania do domów i kradzież naszej własności. Brzezińscy policjanci podpowiadają jak można uniknąć takiego zagrożenia. Nie dajmy amatorom cudzej własności żadnych szans. 

 3. Promocja zawodu policjanta 

  Brzezińscy policjanci promowali służbę w niebieskim mundurze podczas dni otwartych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Brzezinach. 

 4. Tragiczny wypadek w Brzezinach

  Brzezińscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym zginął 38-letni mężczyzna. Na ulicy Waryńskiego w Brzezinach volkswagen golf wypadł z drogi i dachował na polu. Kierowca zmarł pomimo reanimacji.

 5. Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy !

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację najlepiej pocztą tradycyjną lub alternatywnie pocztą elektroniczną. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego pisma. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy komendy lub komisariatu. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną. Adresy e-mail znajdziesz na stronie internetowej danej jednostki policji.

 6. UCZCILI DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR ZBRODNI KATYŃSKIEJ

  13 kwietnia co roku obchodzony jest „Dzień Pamięci Zbrodni Katyńskiej”. Z tej okazji w dniach 12 i 13 kwietnia 2024 roku przed  pomnikami upamiętniającymi pomordowanych w Zbrodni Katyńskiej złożono kwiaty i zapalono znicze.

 7. Uroczyste obchody Święta Policji w Brzezinach

  25 lipca w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Brzezinach odbyły się uroczyste obchody Święta Policji w 98 rocznicę powstania Policji Państwowej.

 8. Dzień Kobiet w brzezińskiej komendzie

  8 marca 2024 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach policjanci oraz pracownicy cywilni przygotowali dla pań miłą niespodziankę.

 9. DEBATA O BEZPIECZEŃSTWIE 

  3 kwietnia 2024 roku w Świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rewicy z inicjatywy Komendanta Powiatowego Policji w Brzezinach insp. Marcina Grzelaka odbyła się debata pt. „Zagrożenia społeczne, a w szczególności oszustwa metodą na……”.

 10. Gminna debata

  18 maja 2016 roku o godzinie 17.00 w świetlicy środowiskowej w miejscowości Bogdanka odbyła się debata, która nadal wpisuje się w kontynuację konsultacji społecznych.

Linki

Tagi

kradzież z włamaniem uprawa konopi nielegalne papierosy marihuana włamanie paserstwo kościół nietrzeźwy kierujący policjanci ratowali kraszież z włamaniem witraż wypadek śmiertelny pościg rozbój
Powrót na górę strony