INFORMACJE

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiony

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach poszukują zaginionego Jarosława Owczarka, s. Edwarda, ur. 03.12.1974 r. w Katowicach, zam. Jeżów, gm. Brzeziny.

 

                                                                

                                             

W/w w dniu 14 lipca 2019 roku o godzinie 6:00 wyszedł z domu, wsiadł w samochód marki Opel Astra II typ kombi, koloru srebrnego o nr. rej. EBR 02GW i odjechał w nieznanym kierunku. Mężczyzna nie posiadał ze sobą pieniędzy ani dokumentów. Jego telefon komórkowy pozostaje wyłączony. Do chwili obecnej nie kontaktował się z rodziną,
ani nie stawił się w pracy

Rysopis zaginionego: Wiek z wyglądu – 45 lat, wzrost 178 cm, średnia budowa ciała, oczy niebieskie, uszy i nos normalne, włosy krótkie ciemny blond zaczesane na bok i wystrzyżone po bokach głowy.

Znaki szczególne: znamiona – pieprzyki występujące na zakrytych częściach ciała.

Cechy ubioru: spodnie jeansowe koloru granatowego, bluza z długim rękawem koloru bordowo – granatowo - białego z wypukłymi napisami na klatce piersiowej, buty typu klapki.

Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny w tym również znające aktualne miejsce postoju pojazdu Opel Astra II typ kombi, koloru srebrnego o nr. rej. EBR 02GW, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Brzezinach przy ulicy Konstytucji 3 Maja 5, pod numerem telefonu 46 874 03 30, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112.

Powrót na górę strony