INFORMACJE

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne wyróżnienia dla brzezińskich policjantów

Podczas uroczystej odprawy jaka miała miejsce w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi, Komendant Wojewódzki insp. Andrzej Łapiński w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Brzezinach insp. Cezarego Petrusa złożył na ręce asp. Włodzimierza Siemiątkowskiego i sierż. szt. Jakuba Rożej serdeczne gratulacje za sprawne przeprowadzenie czynności operacyjno-rozpoznawczych, które doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy licznych kradzieży dokonanych w placówkach handlowych na terenie województwa łódzkiego.

 Komendant  Andrzej Łapiński przekazał najszczersze wyrazy uznania za wykazane zaangażowanie, skuteczność działania oraz profesjonalizm. Dodając, iż niewątpliwie ich służba i praca przyczynia się do budowania coraz wyższego poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców naszego województwa.

Nadmienić należy, że to już kolejni brzezińscy policjanci wyróżnieni w tym roku  przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Andrzeja Łapińskiego. Już w lutym podobne wyróżnienia otrzymali nadkom. Przemysław Potasiak, asp. szt. Przemysław Gola, podkom. Włodzimierz Tyralski, asp. Piotr Boruta oraz sierż. szt. Krzysztof Eliasiewicz.   

  • Kolejne wyróżnienia dla brzezińskich policjantów
  • Kolejne wyróżnienia dla brzezińskich policjantów
  • Kolejne wyróżnienia dla brzezińskich policjantów
Powrót na górę strony